Филтри -

Камиони SCANIA од Италија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Камиони SCANIA од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 640000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1541000 км Сила
Италија, Rimini
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 440100 км Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 461450 км Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 435869 км Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2004 Километража 804000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража 286 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 896813 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 12400 кг Евро Euro 3
Година 03/2006 Километража 2700000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14700 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 984000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2009-04 Километража 1239000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 802804 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 14.8 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Сила
Италија, Ruvo di Puglia
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-01 Километража 1389402 км Сила
Италија, Ravenna (RA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
12.688 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 19380 кг
Година 2000-02-25 Километража 195541 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион кипер
Носивост 15150 кг
Година 1999 Километража 150000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 370000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 16700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2002 Километража 883700 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13390 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2002 Километража 580400 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 20260 кг
Година 2001 Километража 626000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион со церада
Носивост 21800 кг
Година 2004 Километража 700000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2017 Километража 670 км Сила
Италија, Don
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се