Филтри -

Камиони SCANIA од Хрватска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони SCANIA од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 18000 л
Година 2008 Километража 1146230 км Сила
Хрватска, Split
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2017 Километража 605430 км Сила
Хрватска, Lučko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 04/2017 Километража 605480 км Сила
Хрватска, Lučko
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 12/2003 Километража 399676 км Сила
Хрватска, Jezerane
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-01 Километража 758069 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2000-01 Километража 758069 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 11500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 950000 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион за превоз на дрва
Година 04/2006 Километража 763000 км Сила
Хрватска, Trnovitički Popovac
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 11500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 950000 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2000-01 Километража 535000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 535000 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се