Филтри -

Камиони SCANIA од Холандија

Резултати од пребарување: 489 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

489 огласа: Камиони SCANIA од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на брашно
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел OVA 3x vak plus zakkencompartiment
Година 06/2012 Километража 338000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
161.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Зафатнина 1.4 м³
Година 01/2023 Километража Сила
Холандија, Nieuwendijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 644091 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15860 кг Евро Euro 6
Година 2019-03-01 Километража 976884 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 753310 км Сила
Холандија, Landhorst
камион-шасија SCANIA R560 камион-шасија SCANIA R560
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13375 кг Евро Euro 6
Година 2012-01-01 Километража 1386357 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13730 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 918360 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
25.750 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 14355 кг Евро Euro 5
Година 2011-08-22 Километража 534099 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13724 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09-12 Километража 277126 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8955 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-02-04 Километража 572205 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10430 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-07-13 Километража 318904 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 553000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 535000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 736208 км Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2004 Километража 572125 км Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 15970 кг Евро Euro 2
Година 01/1996 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007-06-01 Километража 332334 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 14065 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-01 Километража 821338 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10125 кг Евро Euro 6
Година 2016-04-01 Километража 244476 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Камион со рамна платформа
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2009 Километража 1261286 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-01-01 Километража 489950 км Сила
Холандија, Heiloo
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14640 кг Евро Euro 6
Година 2014-11-01 Километража 1001270 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.750 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 15800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 766028 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17120 кг Евро Euro 5
Година 2011-04-01 Километража 408149 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2000 Километража 209693 км Сила
Холандија, Mook
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 489 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се