Филтри -

Камиони SCANIA од Грција

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони SCANIA од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 02/1973 Километража Сила
Грција, Καρδίτσα
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Камион-цистерна
Зафатнина 19000 л
Година 1993 Километража 1117493 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Камион со рамна платформа
Година 1978 Километража 978056 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 04/2007 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12000 кг Евро Euro 1 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1995 Километража 1050000 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 12/2008 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 45.86 м³
Година 10/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион со рамна платформа
Година 1967 Километража 503476 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се