Филтри -

Камиони SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

222 огласа: Камиони SCANIA од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2009-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
камион со автоподигнувач на контејнер SCANIA R 480 LB 6x2 4MNA / AC /Euro 6/Lift & Lenk Achse камион со автоподигнувач на контејнер SCANIA R 480 LB 6x2 4MNA / AC /Euro 6/Lift & Lenk Achse камион со автоподигнувач на контејнер SCANIA R 480 LB 6x2 4MNA / AC /Euro 6/Lift & Lenk Achse
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2012 Километража 505432 км Сила
Германија, Saarlouis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2000-10 Километража 703000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
66.990 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 14064 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 739149 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05-08 Километража 539795 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 15250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 2012-01 Километража 587174 км Сила
Германија, Stadthagen
Контактирајте го продавачот
39.150 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 774481 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38 м³
Година 2005-12 Километража 754748 км Сила
Германија, Stadthagen
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Dautel
Година 2010-04 Километража 830000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 58.09 м³
Година 2009-05 Километража 698524 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 58.09 м³
Година 2009-05 Километража 698524 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14130 кг Евро Euro 4
Година 2008-09 Километража 542446 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01 Километража 779192 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 3 Зафатнина 16600 л Модел Jansky
Година 2005-09 Километража 493321 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16500 л
Година 2011-12 Километража 1265893 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2014-01 Километража 1026740 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³
Година 2010-02 Километража 799039 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06 Километража 738000 км Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 32.68 м³
Година 2019 Километража 82000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 360518 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13540 кг Евро Euro 4
Година 2004 Километража 480393 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18250 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12.74 м³
Година 2008 Километража 408102 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2012-07 Километража 736000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пневматски/пневматски Модел Hüffermann HL 26.63 S
Година 2001-01 Километража 1 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
16.806 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 619753 км Сила
Германија, Oberschleissheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се