Филтри -

Камиони SCANIA од Франција

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Камиони SCANIA од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 10170 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Модел S16 potence articulée
Година 09/2003 Километража 513000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 2
Година 03/2001 Километража 680428 км Сила
Франција, Saint Victoret
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 09/2005 Километража 657308 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
53.800 €
Камион кипер
Година 2006 Километража 567958 км Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 12/2006 Километража 689878 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 2014 Километража 396000 км Сила
Франција, GATTIERES
Контактирајте го продавачот
аукција 9.365 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Година 1995 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2010 Километража 1000000 км Сила
Франција, Bonneville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 11320 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2006 Километража 341000 км Сила
Франција, FLORANGE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 07/2008 Километража 520000 км Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2004 Километража 1009417 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Камион рол кипер
Година 2010 Километража 290944 км Сила
Франција, Bourges
камион платформа SCANIA R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 4
Година 2007-01-12 Километража 285056 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2012-03-27 Километража 299530 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 4
Година 2009-01-14 Километража 282790 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 9760 кг Евро Euro 5
Година 2012-04-02 Километража 160393 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 6450 кг Евро Euro 4
Година 2007-08-10 Километража 546872 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16300 кг Евро Euro 4 Зафатнина 21.05 м³
Година 2009-04-28 Километража 443378 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
камион кипер SCANIA C камион кипер SCANIA C камион кипер SCANIA C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1999-05-04 Километража 311000 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски Модел JIGE SIMPLEX 10T
Година 03/2009 Километража 655820 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
22.700 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Година 01/2003 Километража 360000 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09-11 Километража 253756 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17150 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2008 Километража 515000 км Сила
Франција, FLORANGE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2010 Километража 420000 км Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Франција, Saint-Désirat
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се