Филтри -

Камиони SCANIA од Финска

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

95 огласа: Камиони SCANIA од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на метален отпад
Година 2016 Километража 879998 км Сила
Финска, Rovaniemi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2008 Километража Сила
Финска, Salo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2016 Километража 879998 км Сила
Финска, Rovaniemi
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 259999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 965999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-01-01 Километража 620000 км Сила
Финска, HELSINKI
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пружина/пружина
Година 11/1989 Километража 1000000 км Сила
Финска, Muurame
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Финска, Viitasaari
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Камион кипер
Година 2009 Километража 840000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 650000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 745000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1988 Километража 1120779 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 980000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15770 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 1175999 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 20000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 810800 км Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1250000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 10600 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 686000 км Сила
Финска, HELSINKI
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 630000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 770000 км Сила
Финска, Vantaa
камион кипер SCANIA R164 6x2
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2001 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон SCANIA G440 6x2
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 444000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 603000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 837999 км Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Километража Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се