Филтри -

Камиони SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 2583 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2583 огласа: Камиони SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-01 Километража 650000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14020 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 392517 км Сила
Германија, Grevenbroich
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14020 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 396649 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13993 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 431543 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
17.650 € GBP 15.750 GBP
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2010-08 Километража 1124620 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 69000 км Сила
Австрија, Krottendorf-Gaisfeld
Контактирајте го продавачот
18.109 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13290 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-06-19 Километража 830748 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 13611 кг Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража 698629 км Сила
Холандија, Hedel
камион кипер SCANIA R124 *6x2 *Engine Brake *Manual *Steel / Steel
1
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1998-03 Километража 670000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1995-11 Километража 660000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
75.660 € PLN 355.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Полска, Miasteczko Śląskie
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион кипер
Година 1999 Километража 350000 км Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 16550 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 431000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-04 Километража 830000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19000 кг
Година 2013 Километража 390000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 9150 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2006 Километража 567730 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
67.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015-04-11 Километража 497000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 2380 л
Година 2007 Километража 399000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16785 кг Евро Euro 6
Година 2016-03-01 Километража 121237 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16220 кг Евро Euro 2
Година 2000-10-01 Километража 711362 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14100 кг Евро Euro 6
Година 2016-10-01 Километража 649616 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2012 Километража 381000 км Сила
Шпанија, Valladolid
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02-28 Километража 926199 км Сила
Шведска, Kungsõngen (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 0.3 м³
Година 01/2002 Километража 740960 км Сила
Шведска, Kungsõngen (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2014-04 Километража 1025000 км Сила
Естонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2583 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се