Филтри -

Камиони SCANIA од Естонија

Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

164 огласа: Камиони SCANIA од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 670312 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
SCANIA
6 ч.
48.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 9790 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2000 Километража 757000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16625 кг
Година 01/2011 Километража 352000 км Сила
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.796 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 694422 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 10880 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-12 Километража 1284000 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 5975 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2003 Километража 168892 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2010 Километража 713000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14330 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 325240 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13590 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2002 Километража 628737 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12650 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража 827491 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 879148 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 470000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1770000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 12825 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел HL14U
Година 04/2001 Километража 846242 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12560 кг Евро Euro 5 Зафатнина 63.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 497000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13860 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/1998 Километража 566536 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел JOAB
Година 10/2009 Километража 617355 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2006 Километража 730313 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18870 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 359885 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18050 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Модел 20T
Година 01/2008 Километража 737104 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13575 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 967000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 483527 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 14980 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2019 Километража 179901 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14555 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 460771 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се