Филтри -

Камиони SCANIA од Данска

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

58 огласа: Камиони SCANIA од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 16550 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 431000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19030 кг Евро Euro 6 Зафатнина 26.23 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 874000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6365 кг Евро Euro 6
Година 2019-01 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 8100 кг
Година 2009-03 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
0,13 € DKK 1 DKK
Камион рол кипер
Година 2011 Километража Сила
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
8.732 € DKK 65.000 DKK
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8360 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49 м³
Година 2016 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
аукција 13.430 € DKK 100.000 DKK
Камион кипер
Носивост 14250 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 1116870 км Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
97.390 € DKK 725.000 DKK
Камион за сточна храна
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Данска, Kolding
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8475 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.56 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 510000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14515 кг
Година 2022-06 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 565000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19150 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25.93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 972000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
камион-шасија SCANIA DT1202 / 470 HK - EURO 3 - HPI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија SCANIA R560 6X2 EURO 4 CHASSI камион-шасија SCANIA R560 6X2 EURO 4 CHASSI
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 600000 км Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2015-02 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 330000 км Сила
Данска, Greve
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 648000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7242 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.29 м³
Година 2018-06 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 33299 км Сила
Данска
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 31645 км Сила
Данска
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 33783 км Сила
Данска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 7840 кг
Година 2013-05 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Модел ULT21S59
Година 2022 Километража 325 км Сила
Данска, Horsens V
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се