Autoline » Камиони » Камиони SCANIADAFFORDHOWOISUZUIVECOMANMERCEDES-BENZNISSANRENAULTVOLVO » Камиони SCANIA од Чешка Република
Филтри -

Камиони SCANIA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

42 огласа: Камиони SCANIA од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
83.940 € CZK 2.000.000 CZK
Камион кипер
Година 2007 Километража 600000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
29.380 € CZK 700.000 CZK
Камион со завеса
Година 2009 Километража 880000 км Сила
Чехија, Doksany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.249 € CZK 148.900 CZK
Камион платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Сила
Чехија, Staré Město
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8140 кг Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража 1114900 км Сила
Чехија, Nove Straseci
Контактирајте го продавачот
125.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 113.83 м³
Година 2019-11 Километража 432510 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
аукција 4.155 € CZK 99.000 CZK
Камион-шасија
Година 03/2006 Километража 984500 км Сила
Чехија, Březí
Контактирајте го продавачот
аукција 15.910 € CZK 379.000 CZK
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 83.67 м³
Година 06/2006 Километража 412220 км Сила
Чехија, Hradec Králové 3
Контактирајте го продавачот
125.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 60.41 м³
Година 2019-11 Километража 432510 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2006 Километража 499 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион со церада
Година 04/2011 Километража Сила
Чехија, Praha 3
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 15000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2012 Километража 1048000 км Сила
Чехија, Kutná Hora
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Schwarzmüller
Година 2018 Километража 115000 км Сила
Чехија, Litomyšl
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 750735 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
91.600 €
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 209102 км Сила
Чехија, Chrášťany
Контактирајте го продавачот
58.720 € CZK 1.399.000 CZK
Камион за транспорт на возила
Година 2013 Километража 805000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 108.05 м³
Година 2013 Километража 750735 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 114.17 м³
Година 2013 Километража 750735 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2003-10 Километража 250495 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2003-10 Километража 250495 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2017 Километража 1059000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
83.940 € CZK 2.000.000 CZK
Камион за превоз на дрва
Носивост 12020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2015 Километража 705000 км Сила
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Чехија, Velká Bíteš
Контактирајте го продавачот
103.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017 Километража 109000 км Сила
Чехија, Jičín
Контактирајте го продавачот
27.090 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 12.8 м³
Година 2011 Километража 712936 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел P 124
Година 2002 Километража 269026 км Сила
Чехија, Nučice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се