Филтри -

Камиони SCANIA од Бугарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони SCANIA од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.618,67 €
Камион со рамна платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 720000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 10200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2000 Километража 1000000 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
45.965,85 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 500000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
48.062,17 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража 530000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
45.965,85 €
Камион-шасија
Носивост 32000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 500000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел 3.53
Година 2016-11 Километража 650000 км Сила
Бугарија, Пазарджик
камион кипер SCANIA 113H камион кипер SCANIA 113H камион кипер SCANIA 113H
3
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 03/1994 Километража 600000 км Сила
Бугарија, Gara Elin Pelin
Контактирајте го продавачот
40.392,68 €
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 677000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража 860000 км Сила
Бугарија, Шумен
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 116 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 950000 км Сила
Бугарија, Vratsa
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел Fassi 660 XP
Година 01/1999 Километража 330000 км Сила
Бугарија, Варна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 44000 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 94000 км Сила
Бугарија, Герман
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се