Филтри -

Камиони SCANIA од Белгија

Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

166 огласа: Камиони SCANIA од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 45.99 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 645583 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11615 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 414000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 17230 кг Евро Euro 4 Модел AFNEEMBAAR
Година 01/2008 Километража 990000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1972 Километража 170268 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1987-01-01 Километража 170000 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15310 кг Евро Euro 5
Година 2013-01-07 Километража Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 15200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1998 Километража 651315 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15660 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 285518 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15720 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 418000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15580 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 290000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15580 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 343069 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16000 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 335468 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 13880 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.87 м³
Година 2002 Километража 107 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15520 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 425120 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 2380 л
Година 2007 Километража 399000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15380 кг Евро Euro 4
Година 2008-04-29 Километража 444966 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 848585 км Сила
Белгија, MOL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1997 Километража Сила
Белгија
камион со завеса SCANIA R450 Retarder + приколка завеса
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 117 м³
Година 2017 Километража 706000 км Сила
Белгија, HASSELT
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9440 кг Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 990000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 600000 км Сила
Белгија, Puurs-Sint-Amands
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15912 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08-03 Километража 726956 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-05 Километража 433155 км Сила
Белгија, Grâce-Hollogne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 18602 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 188748 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1963 Километража 233154 км Сила
Белгија, GENK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се