Камиони SCANIA од Белгија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони SCANIA од Белгија: 176 огласа
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2
Година 1999-11 Километража 388000 км Сила 220 кс
Белгија, Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6
Година 2017-01 Километража 64000 км Сила 370 кс
Белгија, Hasselt
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6
Година 2018-05 Километража 14000 км Сила 410 кс
Белгија, Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6
Година 2016-09 Километража 65000 км Сила 370 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2006-08 Километража 437000 км Сила 380 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година 2010-03 Километража 263000 км Сила 280 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6
Година 2017-09 Километража 55000 км Сила 370 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4
Година 2008-04 Километража 268000 км Сила 340 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 151000 км Сила 370 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2006-08 Километража 525000 км Сила 380 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4
Година 2009-02 Километража 366000 км Сила 340 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2005-02 Километража 337000 км Сила 340 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2006-07 Километража 392000 км Сила 380 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Камион рол кипер
Носивост 14130 кг Евро Euro 2
Година 2000-02-24 Километража 504786 км Сила 380 кс
Белгија, GISTEL
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина V=19571 л
Година 2008-01 Километража 350000 км Сила 270 кс
Белгија, Hasselt
Омилени : 0 Споредба : 0