Филтри -

Камиони SCANIA од Австрија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони SCANIA од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13180 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 390031 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 69000 км Сила
Австрија, Krottendorf-Gaisfeld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
57.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 110000 км Сила
Австрија, Hall in Tirol
Контактирајте го продавачот
115.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6295 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-11 Километража 275200 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
115.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 391206 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 1118980 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7305 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 469927 км Сила
Австрија, Schleifen
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража 726 км Сила
Австрија, Villach
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13140 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 311063 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-04 Километража 310000 км Сила
Австрија, Premstätten
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 900000 км Сила
Австрија, Kremsbrücke
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се