Филтри -

Камиони SCANIA

Резултати од пребарување: 2588 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2588 огласа: Камиони SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo Модел Sirio
Година 2003 Километража 1380000 км Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
82.950 € PLN 370.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 495000 км Сила
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 14000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16860 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 1200900 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 17150 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел Camelot
Година 2010 Километража 1281000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16860 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 1200900 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 712000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
50.440 € PLN 225.000 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 17800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2013 Километража 601000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 45.99 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 645583 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 775000 км Сила
Финска, HELSINKI
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16904 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-02-18 Километража 605088 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
169.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 941000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 442358 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
71.400 €
Камион кипер
Носивост 16575 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 7930 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража Сила
Латвија, Brankas
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 138404 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
134.300 € PLN 599.000 PLN
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 220000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
67.030 € PLN 299.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
76.041 € Со вклучен ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2015-08 Километража 303638 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
61.650 € PLN 275.000 PLN
Камион за превоз на животни
Година 2013 Километража 795000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Година 2015 Километража 412000 км Сила
Полска, Karchowice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2588 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се