Филтри -

Камиони SAZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони SAZ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион за превоз на зрна SAZ 3507 камион за превоз на зрна SAZ 3507 камион за превоз на зрна SAZ 3507
3
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.377 €
Камион за превоз на зрна
Година 1985 Километража Сила
Украина, Матюші

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 237000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8725 кг Евро Euro 6
Година 2017-04-01 Километража 293019 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 366000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 530000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 386000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16475 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2018 Километража 447000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 873000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 400000 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 262000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1990-02-09 Километража 881200 км Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 01/1991 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2006-06 Километража 416895 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 7620 кг Евро Euro 3
Година 02/2005 Километража 273974 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион работилница
Година 2007 Километража 227197 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 4265807 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 12.38 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-07-06 Километража 427000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.296 €
Камион со рамна платформа
Носивост 5000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 6.93 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 50000 км Сила
Украина, Великий Бичків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 06/2011 Километража 507777 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 648302 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16990 кг Евро Euro 3
Година 2004-07-01 Километража 673868 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи