Филтри -

Камиони SAVIEM

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SAVIEM: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер SAVIEM SM 12 210ch lames
13
8.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9260 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1971-02-16 Километража 1080231 км Сила
Белгија, Bree
камион кипер SAVIEM SG2 MB 35
16
1.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/1980 Километража 43774 км Сила
Франција, Neuville saint-Amand
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се