Камиони SAURER од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SAURER од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа SAURER Saurer
8
преговара
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг
Година 1985-07-17 Километража 44647 км Сила 303 кс
Холандија, NIEUWEDIEP
камион со рамна платформа SAURER Saurer 10DM
10
преговара
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг
Година 1985-02-13 Километража 131784 км Сила 303 кс
Холандија, NIEUWEDIEP
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа SAURER 6 DM
3
преговара
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 250 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион со рамна платформа SAURER 2 DM RHD
1
преговара
Камион со рамна платформа
Носивост 4900 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион со рамна платформа SAURER 10DM
5
преговара
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 320 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се