Камиони SAURER од Европа

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SAURER: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа SAURER 10DM
5
преговара
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 320 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион со рамна платформа SAURER Saurer
8
преговара
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг
Година 1985-07-17 Километража 44647 км Сила 303 кс
Холандија, NIEUWEDIEP
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со рамна платформа SAURER Saurer 10DM
10
преговара
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг
Година 1985-02-13 Километража 131784 км Сила 303 кс
Холандија, NIEUWEDIEP
камион со рамна платформа SAURER 6 DM
3
преговара
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 250 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион со рамна платформа SAURER 2 DM RHD
1
преговара
Камион со рамна платформа
Носивост 4900 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се