Филтри -

Камиони SAURER

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони SAURER: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1991 Километража 128902 км Сила 11680 кс
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3140 кг
Година 1983 Километража 350211 км Сила 280 кс
Холандија, Drachten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 320 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион со рамна платформа SAURER 6 DM камион со рамна платформа SAURER 6 DM камион со рамна платформа SAURER 6 DM
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 250 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се