Филтри -

Камиони SANY

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони SANY

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 60000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион кипер SANY SYZ424C 8S нови камион кипер SANY SYZ424C 8S
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 34000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион кипер SANY SYZ318C 8C нови камион кипер SANY SYZ318C 8C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се