Филтри -

Камиони SAHIN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SAHIN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за транспорт на гориво SAHIN Бензовоз
23
Контактирајте го продавачот
37.200 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 24000 кг Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се