Филтри -

Камиони Ruthmann од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Ruthmann: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа Ruthmann TB 270
17
55.720 € PLN USD 249.000 PLN ≈ 63.100 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 270
Година 2011 Километража Сила
Полска, Łódź
возило со дигалка со корпа Ruthmann Podnośnik koszowy Ruthmann T 420 - 42m - Windex
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг Модел T 420
Година 2000 Километража 170000 км Сила
Полска, Chojnice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа Ruthmann Podnośnik koszowy Ruthmann TB 270 - 27m do 3.5 t - Windex
14
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Модел TB 270
Година 2011-12-06 Километража 70231 км Сила
Полска, Chojnice
камион кипер Ruthmann HD975
24
аукција 1.300 € USD ≈ 1.472 US$
Камион кипер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
возило со дигалка со корпа Ruthmann T270
11
58.160 € PLN USD 259.900 PLN ≈ 65.860 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Konarzyny
возило со дигалка со корпа Ruthmann RS 240 Ecoline
13
ВИДЕО
60.000 € USD ≈ 67.950 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел RS 240 Ecoline
Година 2017-08 Километража 22000 км Сила 130 кс
Полска, Piaseczno
возило со дигалка со корпа Ruthmann TB270.3 Driving Licence B/3. Volkswagen Crafter TD
20
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг
Година 2016-01-01 Километража 26196 км Сила
Холандија, Groenlo
возило со дигалка со корпа Ruthmann T 230
7
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1991-01-01 Километража 150700 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
возило со дигалка со корпа Ruthmann TB 220
4
22.350 € PLN USD 99.900 PLN ≈ 25.320 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2003 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Kutno
возило со дигалка со корпа Ruthmann K 105
9
9.500 € USD ≈ 10.760 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 1993 Километража 365258 км Сила
Германија, 67227 Frankenthal
возило со дигалка со корпа Ruthmann TU 700
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
возило со дигалка со корпа Ruthmann Ruthmann-Steiger T 220 auf MAN TGL 8.180 4x2 BB
35
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2006-11 Километража 150000 км Сила 132 kW
Германија, Kirchheim
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се