Филтри -

Камиони Ruthmann

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Ruthmann: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа Ruthmann Podnośnik koszowy Ruthmann T420 - 42m - Windex
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг Модел T 420
Година 2000 Километража 170000 км Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа Ruthmann TB 270
17
55.650 € PLN USD 249.000 PLN ≈ 62.750 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 270
Година 2011 Километража Сила
Полска, Łódź
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа Ruthmann T270
11
58.090 € PLN USD 259.900 PLN ≈ 65.500 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Konarzyny
возило со дигалка со корпа Ruthmann RS 240 Ecoline
13
ВИДЕО
60.000 € USD ≈ 67.660 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел RS 240 Ecoline
Година 2017-08 Километража 22000 км Сила 130 кс
Полска, Piaseczno
возило со дигалка со корпа Ruthmann TB270.3 Driving Licence B/3. Volkswagen Crafter TD
20
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг
Година 2016-01-01 Километража 26196 км Сила
Холандија, Groenlo
возило со дигалка со корпа Ruthmann TB 220
4
22.330 € PLN USD 99.900 PLN ≈ 25.180 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2003 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Kutno
возило со дигалка со корпа Ruthmann K 105
9
9.500 € USD ≈ 10.710 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 1993 Километража 365258 км Сила
Германија, 67227 Frankenthal
возило со дигалка со корпа Ruthmann TU 700
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се