Филтри -

Камиони Renault од Украина

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Камиони Renault од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
94.250 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
208.000 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
175.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 115.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
98.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 40.08 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2024 Километража 2000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
155.900 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 25530 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
106.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2023 Километража 2500 км Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
47.750 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2467 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.79 м³ Суспензија со пружина
Година 09/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
94.500 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 123.22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
92.840 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7384 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33.81 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
149.500 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
265.300 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 15890 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2024 Километража 2000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
165.500 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
112.500 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 10 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
115.500 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 10 кг Евро Euro 6 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
92.500 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 42.56 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 500 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
88.550 €
Камион-шасија
Носивост 8025 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
91.850 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Носивост 12480 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион-шасија Renault K нови камион-шасија Renault K нови камион-шасија Renault K
3
Контактирајте го продавачот
129.250 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Носивост 31730 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
57.500 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 4225 кг Евро Euro 6 Зафатнина 68.29 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2020 Километража Сила
Украина, Озерце
нови камион-шасија Renault K 6X6 нови камион-шасија Renault K 6X6 нови камион-шасија Renault K 6X6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, с. Малехів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2024 Километража Сила
Украина, с. Малехів
нови камион-шасија Renault D 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2024 Километража Сила
Украина, с. Малехів
нови камион-шасија Renault D нови камион-шасија Renault D нови камион-шасија Renault D
3
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2024 Километража Сила
Украина, с. Малехів
Контактирајте го продавачот
155.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2024 Километража 2200 км Сила
Украина, с. Малехів
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи