Филтри -

Камиони Renault од Словенија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони Renault од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-шасија Renault D Wide R460 нови камион-шасија Renault D Wide R460
2
Контактирајте го продавачот
93.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Словенија, Ljubljana
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8770 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2010 Километража 699286 км Сила
Словенија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 10/2012 Километража 1227149 км Сила
Словенија
камион за транспорт на возила Renault Premium + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила Renault Premium + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила Renault Premium + приколка за транспорт на возила
3
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 05/2017 Километража 640000 км Сила
Словенија
камион со рамна платформа Renault
1
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 46600 км Сила
Словенија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се