Филтри -

Камиони Renault од Словачка

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Камиони Renault од Словачка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2015 Километража Сила
Словачка, Plešivec
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2013 Километража 212852 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10710 кг Зафатнина 7146 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 247600 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6510 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.12 м³
Година 2012-11 Километража 771537 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 10/2016 Километража 399000 км Сила
Словачка, Plešivec
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 16990 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27 м³
Година 2013-10 Километража 475582 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
4.560 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 796145 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
27.480 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 13.16 м³
Година 01/2003 Километража 462846 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
27.480 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 13.16 м³
Година 2003 Километража 462846 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
38.280 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 445759 км Сила
Словачка, Levice
камион со автоподигнувач на контејнер Renault PREMIUM 400
1
Контактирајте го продавачот
9.480 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 609217 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
20.280 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 37.71 м³
Година 2017 Километража 521440 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
35.880 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2019 Километража 280038 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
9.480 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 609217 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
23.880 €
Камион рол кипер
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 428031 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 42.08 м³
Година 2008 Километража 5716872 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
13.080 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 344416 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
23.880 €
Камион рол кипер
Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 428031 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
38.280 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 12.15 м³
Година 2013 Километража 445759 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
9.480 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5 Зафатнина 25.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 504137 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
29.880 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 333369 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 832000 км Сила
Словачка, Nesvady
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Imeľ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи