Филтри -

Камиони Renault од Швајцарија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони Renault од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.682 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 14300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-05-24 Километража 205609 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 644000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
27.182 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 20000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 745835 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
24.307 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 725418 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13400 кг
Година 05/1999 Километража 724784 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 12150 кг Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 721804 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
109.773 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 266000 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
14.375 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-29 Километража 602560 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
32.670 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-22 Километража 236004 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
16.466 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 2770 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-12-06 Километража 341453 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-01 Километража 434300 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
26.136 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 828905 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-12-07 Километража 739100 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-09 Километража 667500 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010-08 Километража 536000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
25.614 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 538304 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
16.205 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 14300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 188792 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
99.841 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-06-13 Километража 232772 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
66.386 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 420099 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
26.659 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16650 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 778510 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.159 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2500 кг Евро Euro 3
Година 2006-04-04 Километража 361995 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се