Филтри -

Камиони Renault од Португалија

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

79 огласа: Камиони Renault од Португалија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 1100000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 678000 км Сила
Португалија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2000 Километража 270000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2003 Километража 960000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 713582 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2004 Километража 1017343 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 11/2014 Километража 886911 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 46.54 м³
Година 03/2014 Километража 803000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
4.350 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 03/1992 Километража 383065 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2004 Километража 500000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Камион-ладилник
Година 11/2006 Километража Сила
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 06/2011 Километража 381000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2007 Километража Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 12/2000 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2014 Километража 506376 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Година 04/2015 Километража 1045951 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9500 кг Зафатнина 10.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2004 Километража 340000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2005 Километража 757000 км Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2010 Километража 341975 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 486507 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2011 Километража 723384 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 11/1999 Километража 468983 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2003 Километража 460000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 657000 км Сила
Португалија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи