Филтри -

Камиони Renault од Италија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

44 огласа: Камиони Renault од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година Километража 36744 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2011 Километража 329229 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 717000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 59000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион-шасија Renault MASTER камион-шасија Renault MASTER камион-шасија Renault MASTER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2024 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион со завеса
Носивост 3150 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10 Километража 140000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2015 Километража 1037400 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
камион со завеса Renault MASTER L3XL T35
1
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 140000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5200 кг Зафатнина 5000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 14000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Камион-шасија
Носивост 16890 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 685000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 10600 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 844936 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Камион кипер
Носивост 3000 кг
Година 1992 Километража 300000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион фургон
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 64.03 м³
Година 2019 Километража 278000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион со церада
Носивост 14900 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 980000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион кипер
Носивост 19300 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1600000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2000 Километража 559000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 51.78 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража 780000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 13950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 700000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 57.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 489000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража 745000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион за транспорт на гас Renault V.I. 45AC5-270 камион за транспорт на гас Renault V.I. 45AC5-270 камион за транспорт на гас Renault V.I. 45AC5-270
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Година 2003-07-11 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 2950 кг
Година 2005 Километража 229888 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9300 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 550000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година Километража 50034 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Евро Euro 5
Година 2007 Километража Сила
Италија, Castenedolo (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи