Филтри -

Камиони Renault од Чешка Република

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Камиони Renault од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2003-08 Километража 628320 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16525 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-11 Километража 994557 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
22.850 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 382265 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2002 Километража 1118559 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
31.870 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 5700 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 558005 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
32.830 € CZK 799.000 CZK
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 513000 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
21.570 € CZK 525.000 CZK
Камион кипер
Година 2006 Километража 506000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 13700 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 157635 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 2005-12 Километража 1254015 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 254315 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
28.823,26 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2005 Километража 638385 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
41.050 € CZK 999.000 CZK
Камион платформа
Носивост 14370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 226000 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2021-10 Километража 232000 км Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2008 Километража 253200 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 13520 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 486798 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
3.410 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6810 кг Евро Euro 4
Година 11/2006 Километража 913783 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
12.280 € CZK 299.000 CZK
Камион со рамна платформа
Носивост 6000 кг
Година 2002 Километража 359000 км Сила
Чехија, Benešov
камион кипер Renault převodovka 16S 2220DT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14270 кг Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 122000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13080 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03-31 Километража 615861 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
25.889 €
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50277 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003-04 Километража 526629 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
5.752 € CZK 140.000 CZK
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 387500 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
15.320 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8010 кг Евро Euro 5
Година 09/2010 Километража 412455 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
21.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1280000 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се