Филтри -

Камиони Renault од Бугарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи

10 огласа: Камиони Renault од Бугарија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
25.513,86 €
Камион кипер
2001
189000 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
35.279,68 €
Камион кипер
2005
278000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 32000 кг
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
25.513,86 €
Камион кипер
2001
189000 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Камион-шасија
1997
123456 км
Суспензија пружина/пружина
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
2008
Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
2016
650000 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 23500 кг Зафатнина 117 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Elin Pelin
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
2008
1972045 км
Сила 500 кс (368 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Orizovo
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2022
115000 км
Евро Euro 6 Гориво дизел
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на возила
2006
1565000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 18000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
камион кипер Renault Kerax 385 за делови камион кипер Renault Kerax 385 за делови
2
цена на барање
Камион кипер
2000
1 км
Сила 380 кс (279 kW) Гориво дизел Носивост 1 кг
Бугарија, PERNIK
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи