Филтри -

Камиони ROSS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ROSS: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1935 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 270900 км Сила 68 kW
Чехија, Bystřany u Teplic
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се