Камиони RENAULT од ЗНД

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони RENAULT: 4 огласа
€ 9.190 RUB 699.999 ≈ US$ 10.456
Камион фургон
Година 2008 Километража 90000 км Сила 150 кс
Русија, Москва
€ 15.750 RUB 1.200.000 ≈ US$ 17.924
Камион фургон
Носивост 19000 кг Зафатнина V=109.78 м³
Година 2000 Километража 540000 км Сила 390 кс
Русија, Дзержинск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 24.290 RUB 1.850.000 ≈ US$ 27.633
Камион со церада
Носивост 27800 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=111.67 м³
Година 2003 Километража 1200000 км Сила 440 кс
Русија, Шахты
Камион со рамна платформа
Година Километража 470000 км Сила 380 кс
Русија, Московская область, Раменский ра
Омилени : 0 Споредба : 0