Филтри -

Камиони RENAULT од Словачка

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Камиони RENAULT од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 56.03 м³
Година 11/2012 Километража 803210 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
8.483,33 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 44.02 м³
Година 1/2008 Километража 1174096 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 06/2014 Километража Сила
Словачка, Čimhová
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 12/2005 Километража 499458 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2007 Километража 602100 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 6/2015 Километража 344416 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 3/2007 Километража 127741 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
62.280 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 15000 кг
Година 2011 Километража 243123 км Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 3/2007 Километража 127741 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 268099 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 16 м³ Модел Kyma Melcik
Година 3/2007 Километража 159200 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 4
Година 1/2008 Километража 152289 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 4
Година 1/2008 Километража 152289 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2/2007 Километража 333369 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17970 кг Евро Euro 3 Зафатнина 11100 м³
Година 04/2005 Километража 458640 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион за сладолед
Носивост 2480 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2008 Километража 274705 км Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 5.76 м³
Година 3/1993 Километража 325702 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 5.76 м³
Година 3/1993 Километража 325702 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 1/2003 Километража 835000 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 7/2005 Километража 735709 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³
Година 4/2003 Километража 436524 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 4/2003 Километража 436524 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 848164 км Сила
Словачка, Jasenov
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 45.45 м³
Година 9/2007 Километража 893487 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 46.49 м³
Година 10/2010 Километража 1273954 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се