Филтри -

Камиони RENAULT од Швајцарија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони RENAULT од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.633 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 2770 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-12-06 Километража 341453 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-09 Километража 290000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 30.97 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-01 Километража 434300 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-03-02 Километража 510000 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-12-07 Километража 739100 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 8300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03-02 Километража 498000 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017-03 Километража 177000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010-08 Километража 536000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-09 Километража 667500 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 183000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
16.017 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 557073 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
20.408 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-07-01 Километража 441642 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
118.833 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-06-13 Километража 232772 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
53.733 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23780 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 270199 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
27.383 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16650 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 778510 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 469178 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
14.983 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2500 кг Евро Euro 3
Година 2006-04-04 Километража 361995 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
58.383 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 255279 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
6.717 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-06-10 Километража 1106307 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
120.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller
Година 2017 Километража 250000 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
120.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 266000 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се