Филтри -

Камиони RENAULT од Романија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони RENAULT од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
99.850 €
Камион за транспорт на возила
Година 2017 Километража 340000 км Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
9.520 €
Камион кипер
Година 2004 Километража 211000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2006 Километража 159000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 128000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
99.850 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 335000 км Сила
Романија, CRAIOVA
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 450 камион за транспорт на возила RENAULT Premium 450 камион за транспорт на возила RENAULT Premium 450
3
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Модел 1.23
Година 2008 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Година 2002 Километража 295000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Камион со церада
Година 2008 Километража 148000 км Сила
Романија, Pielesti
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
86.500 €
Камион кипер
Носивост 33200 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 54050 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража 175000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.520 €
Камион кипер
Година 2004 Километража 110000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 03/2010 Километража 190000 км Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
9.850 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 145000 км Сила
Романија, CRAIOVA
камион рол кипер RENAULT Mascott камион рол кипер RENAULT Mascott
2
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 08/2003 Километража 200000 км Сила
Романија, Vințu de Jos
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2011-01-01 Километража 406953 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 280000 км Сила
Романија, Bacău
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Година 2008 Километража 320000 км Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Носивост 15000 кг Зафатнина 6.7 м³
Година 1998 Километража Сила
Романија, Târgu Mureș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се