Камиони RENAULT од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони RENAULT од Португалија: 52 огласа

преговара
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 541000 км Сила 280 кс
Португалија, Aveiro
€ 22.500 USD ≈ US$ 25.171
Камион фургон
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06 Километража 457000 км Сила 270 кс
Португалија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
преговара
Изотермичен камион
Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 219000 км Сила 220 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2005-11 Километража 290000 км Сила 150 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
преговара
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 345000 км Сила 180 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
преговара
Камион фургон
Евро Euro 1
Година 1995-01 Километража 540000 км Сила 180 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008-11 Километража 411000 км Сила 190 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-07 Километража 730000 км Сила 280 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
преговара
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 379000 км Сила
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
€ 3.750 USD ≈ US$ 4.195
Камион завеса
Година Километража Сила
Португалија, Chaves
€ 8.000 USD ≈ US$ 8.950
Камион-шасија
Година 06/1989 Километража 73199 км Сила 340 кс
Португалија, Fátima
€ 19.000 USD ≈ US$ 21.255
Камион-контејнер
Евро Euro 5
Година 10/2008 Километража 1513409 км Сила 450 кс
Португалија, Fátima
€ 9.500 USD ≈ US$ 10.628
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1990 Километража 383989 км Сила
Португалија, Fátima
€ 47.000 USD ≈ US$ 52.579
Камион платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 419883 км Сила 370 кс
Португалија, Fátima
преговара
Камион платформа
Година 01/1995 Километража 1 км Сила
Португалија, Marinha Grande
Омилени : 0 Споредба : 0