Филтри -

Камиони RENAULT од Португалија

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

61 огласа: Камиони RENAULT од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Камион со завеса
Суспензија пружина/пружина
Година 09/1991 Километража 235839 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 03/1992 Километража 383142 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
6 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 456000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2014 Километража 278776 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 186000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за транспорт на живина
Година 01/2009 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 11/2012 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1988 Километража 801672 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1990 Километража 383989 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Евро Euro 5
Година 10/2008 Километража 1513409 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 05/2010 Километража 1404069 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година Километража Сила
Португалија, São Miguel do Rio Torto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 10000 л Суспензија пружина/пружина
Година 10/2016 Километража 425978 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 755844 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008-01-23 Километража 582000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2008 Километража 394102 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 424000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион-шасија
Година 2004 Километража 500000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион кипер
Година 1985 Километража 500000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1989 Километража 582702 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1988 Километража 338095 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 10/2010 Километража 1350302 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
22.550 €
Камион кипер
Носивост 4500 кг
Година 2000 Километража 277314 км Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1996 Километража 673000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 371869 км Сила
Португалија, Fátima
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се