Почетна » Камиони » Камиони RENAULTDAFFORDHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZNISSANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони RENAULT од Обединетото Кралство

Камиони RENAULT од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони RENAULT од Обединетото Кралство: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса RENAULT Midlum 270 DXI
23
3.287 € GBP USD 2.950 GBP ≈ 3.608 US$
Камион со завеса
Година 2011-05-11 Километража Сила
Обединето Кралство
камион со завеса RENAULT PREMIUM
12
6.964 € GBP USD 6.250 GBP ≈ 7.645 US$
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 432986 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион кипер RENAULT KERAX
14
8.859 € GBP USD 7.950 GBP ≈ 9.724 US$
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2003-09 Километража 949017 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион со завеса RENAULT PREMIUM
12
3.844 € GBP USD 3.450 GBP ≈ 4.220 US$
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 998015 км Сила 280 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион кипер RENAULT Kerax 450 DXi
12
преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила 450 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион рол кипер RENAULT Kerax 430.26
10
преговара
Камион рол кипер
Модел LHS260
Година Километража 323944 км Сила
Обединето Кралство, Madley
камион кипер RENAULT Kerax 430
9
преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража Сила 430 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион со завеса RENAULT PREMIUM 18 TONNE EURO 5, 4X2 CURTAINSIDER - 2012 - FN62 BND
12
6.964 € GBP USD 6.250 GBP ≈ 7.645 US$
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 348470 км Сила 310 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион со завеса RENAULT MIDLUM ALLIANCE
13
4.179 € GBP USD 3.750 GBP ≈ 4.587 US$
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01 Километража 481794 км Сила 280 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион кипер RENAULT K430
10
преговара
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила 430 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион со рамна платформа RENAULT MASTER ML35 2.3 DCI 125PS
41
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година 2012 Километража 121474 км Сила 125 кс
Обединето Кралство, Doncaster
камион кипер RENAULT K430
10
преговара
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 215000 км Сила 430 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион кипер RENAULT K430
9
преговара
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 191832 км Сила 430 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион со завеса RENAULT PREMIUM 18 TONNE, 4X2 CURTAINSIDER
12
6.964 € GBP USD 6.250 GBP ≈ 7.645 US$
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 426967 км Сила 310 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион со завеса RENAULT PREMIUM ALLIANCE 18 TONNE, 4X2
13
7.521 € GBP USD 6.750 GBP ≈ 8.256 US$
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013-02 Километража 341824 км Сила 310 кс
Обединето Кралство, Sawley
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се