Филтри -

Камиони RENAULT од Литванија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони RENAULT од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража Сила
Литванија, KAUNAS
Контактирајте го продавачот
аукција 3.600 €
Камион платформа
Носивост 6400 кг Евро Euro 1
Година 1996 Километража 815602 км Сила
Литванија, Lazdijai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 5840 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 317000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
27.450 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 12/2005 Километража 145072 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 11/2006 Километража 170000 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
8.650 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 09/1997 Километража 423735 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 5700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 49.09 м³
Година 2004 Километража 868289 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 386000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 06/2006 Километража 902545 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 08/1998 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 954911 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 2 Зафатнина 17100 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 554562 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 2030282 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 07/2009 Километража 392000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 05/1989 Километража 526800 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Камион фургон
Носивост 2950 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2012 Километража 329000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 65000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 380000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
24.999 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 07/2004 Километража 276314 км Сила
Литванија, Papiškės
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 390000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 08/2014 Километража 208000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 25.3 м³
Година 2006-07-25 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 53.33 м³
Година 2007 Километража 640827 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се