Филтри -

Камиони RENAULT од Италија

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

55 огласа: Камиони RENAULT од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5200 кг Зафатнина 5000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 14000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 427347 км Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2000 Километража 540000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 4900 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2006 Километража Сила
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 1993 Километража 120764 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10 м³
Година 2004 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16800 кг Евро Euro 3
Година 03/2006 Километража 223800 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Изотермален камион
Носивост 14700 кг
Година 2000 Километража 669997 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2003 Километража 351191 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2012 Километража 179213 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 57.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 489000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Продавница на камион
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 619000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 316218 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион-контејнер
Носивост 15500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 674000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 403423 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13700 кг Евро Euro 5
Година 2009-01-07 Километража 1200000 км Сила
Италија, Bozen
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 13950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 700000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 7220 л Модел ARPO
Година Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на брашно
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2007 Километража 750000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 3.35 м³
Година 2018 Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража 100 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 638486 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-12-23 Километража 915662 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2011 Километража 850000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион со церада
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се