Камиони RENAULT, гас

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони RENAULT: 20 огласа

камион кипер RENAULT MASCOTT
32
аукција € 2.853 USD ≈ US$ 3.249
Камион кипер
Година 2003-11 Километража 295547 км Сила 86 кс
Франција, Montreuil
камион кипер RENAULT MASCOTT
26
аукција € 2.074 USD ≈ US$ 2.362
Камион кипер
Година 2000-01 Километража 316800 км Сила
Франција, Montreuil
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со рамна платформа RENAULT KERAX380
11
аукција € 2.184 USD ≈ US$ 2.487
Камион со рамна платформа
Година 2003-04 Километража 168950 км Сила
Франција, Montreuil
камион кипер RENAULT KERAX255
9
аукција € 6.509 USD ≈ US$ 7.412
Камион кипер
Година 2002-05 Километража 176458 км Сила
Франција, Montreuil
камион рол кипер RENAULT KERAX420dci
6
аукција € 6.000 USD ≈ US$ 6.833
Камион рол кипер
Година 2002-12 Километража 859480 км Сила 380 кс
Франција, Montreuil
камион платформа RENAULT KERAX255
16
аукција € 3.411 USD ≈ US$ 3.884
Камион платформа
Година 2000-01 Километража 76943 км Сила
Франција, Montreuil
камион рол кипер RENAULT KERAX260
5
аукција € 5.000 USD ≈ US$ 5.694
Камион рол кипер
Година 1998-12 Километража 786108 км Сила 260 кс
Франција, Montreuil
камион рол кипер RENAULT 385.26
3
аукција € 4.410 USD ≈ US$ 5.022
Камион рол кипер
Година 2003-02 Километража 487455 км Сила 370 кс
Франција, Montreuil
камион платформа RENAULT 340.26
7
аукција € 35.000 USD ≈ US$ 39.858
Камион платформа
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Pontedeume, La Coruña
камион со автоподигнувач на контејнер RENAULT RA04A138
4
аукција € 5.758 USD ≈ US$ 6.557
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 1992-07 Километража 408000 км Сила
Франција, Montreuil
камион-шасија RENAULT PUNCHER
9
€ 3.054 PLN USD PLN 13.000 ≈ US$ 3.478
Камион-шасија
Година 2005 Километража 137000 км Сила 253 кс
Полска, Glogow Malopolski
камион рол кипер RENAULT KERAX255
3
аукција € 6.774 USD ≈ US$ 7.714
Камион рол кипер
Година 2001-04 Километража 492124 км Сила
Франција, Montreuil
камион рол кипер RENAULT 260.19
3
аукција € 4.505 USD ≈ US$ 5.130
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-03 Километража 793626 км Сила
Франција, Montreuil
камион рол кипер RENAULT 385.26
4
аукција € 4.700 USD ≈ US$ 5.352
Камион рол кипер
Година 2006-05 Километража 492983 км Сила
Франција, Montreuil
камион со рамна платформа RENAULT S170
20
аукција € 2.736 USD ≈ US$ 3.116
Камион со рамна платформа
Година 1988-02 Километража 123400 км Сила
Франција, Montreuil
Омилени : 0 Споредба : 0