Филтри -

Камиони RENAULT од Бугарија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони RENAULT од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.050 € BGN 52.900 BGN
Камион за превоз на битумен
Година 2001 Километража 349750 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
6.084 € BGN 11.900 BGN
Камион фургон
Носивост 1 кг
Година 2007 Километража 220000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 2004 Километража 294000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2003 Километража 11111 км Сила
Бугарија, PLOVDIV
Контактирајте го продавачот
23.519,79 €
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 466000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1048000 км Сила
Бугарија, Кюстендил
Контактирајте го продавачот
30.626,85 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 189000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
30.626,85 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 189000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
35.279,68 €
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 4
Година 2005 Километража 278000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03-18 Километража 698000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1997 Километража 123456 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
13.810 € BGN 27.000 BGN
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 46.21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-05 Километража 750000 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 20 м³
Година 1990 Километража 123456 км Сила
Бугарија, PLOVDIV
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се