Филтри -

Камиони REISCH

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони REISCH: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер REISCH RD 240
21
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Камион кипер
Носивост 17200 кг
Година 2010 Километража Сила
Германија, Bamberg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се