Филтри -

Камиони Piaggio

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони Piaggio

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
21.200 €
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Италија, Sassari

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
аукција 1.780 € SEK 20.000 SEK
Камион-шасија
Носивост 17560 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 713380 км Сила
Шведска, Skene
Контактирајте го продавачот
аукција 9.592 € NOK 110.000 NOK
Камион со рамна платформа
Носивост 6745 кг
Година 2014 Километража 404397 км Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 405091 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 373288 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 128751 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 501147 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7250 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2001 Километража 97000 км Сила
Финска, Helsingby
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 287030 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Камион фургон
Носивост 13810 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 500740 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 144890 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
55.090 € PLN 239.000 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 217000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górna
аукција 8.990 € SEK 101.000 SEK
Камион со рамна платформа
Носивост 2560 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 222960 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.082 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Година 2005 Километража 358523 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2015 Километража 491412 км Сила
Обединето Кралство, Armagh City, Banbridge and Craigavon
аукција 320,40 € SEK 3.600 SEK
Камион фургон
Носивост 7830 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 145.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 01/2023 Километража Сила
Словачка, Pezinok
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2012 Километража 320000 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2310 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.78 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 191737 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2014-01-08 Километража 671920 км Сила
Франција, ANOULD
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи