Филтри -

Камиони Peugeot од Унгарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони Peugeot од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 146900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 185500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 214700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 250300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 114000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2018 Километража 244800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.300 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2022 Километража 2 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 27.49 м³
Година 2021 Километража 67000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се