Филтри -

Камиони Peterbilt

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони Peterbilt

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2006 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.470 €
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1996 Километража Сила
Мексико, Chihuahua

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
22.840 €
Камион-шасија
Година 2010 Километража 129000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1989 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
23.490 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13800 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 755000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 47395 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
27.050 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 13450 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 494000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2019 Километража 462815 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2019 Километража 462815 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12125 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11-10 Километража 321708 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 17097 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05-26 Километража 487071 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2019 Километража 545000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
7.497 € GBP 6.325 GBP
Камион рол кипер
Година 2004 Километража 391115 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
5.156 € GBP 4.350 GBP
Камион фургон
Година 2006 Километража 63419 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 708420 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
47.410 € GBP 40.000 GBP
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 513160 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
31.740 € GBP 26.780 GBP
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 923840 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
4.830 € GBP 4.075 GBP
Камион фургон
Година 2012 Километража 198313 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
16.740 € GBP 14.130 GBP
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 291588 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
28.330 € GBP 23.900 GBP
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 782266 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
28.330 € GBP 23.900 GBP
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 325983 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
9.483 € GBP 8.000 GBP
Камион со церада
Година 2011 Километража 111416 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи