Филтри -

Камиони Perlini

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Perlini

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 18 м³
Година 1994 Километража 96000 км Сила
Италија, Macerata
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се