Филтри -

Камиони Pegaso од Шпанија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони Pegaso од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер Pegaso Camión Basculante Pegaso 1223 за делови камион кипер Pegaso Camión Basculante Pegaso 1223 за делови камион кипер Pegaso Camión Basculante Pegaso 1223 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1990 Километража 432985 км Сила
Шпанија, Puerto del Rosario
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-цистерна Pegaso 1216 за делови камион-цистерна Pegaso 1216 за делови камион-цистерна Pegaso 1216 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 8000 кг
Година 1992 Километража 20588 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-цистерна за млеко Pegaso 1217.20 за делови камион-цистерна за млеко Pegaso 1217.20 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион кипер Pegaso EKUS за делови камион кипер Pegaso EKUS за делови камион кипер Pegaso EKUS за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-шасија Pegaso COMET за делови камион-шасија Pegaso COMET за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1988 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1989 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6 Зафатнина 8.4 м³
Година 1989-06 Километража 10623 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 1 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража 225000 км Сила
Шпанија, Burgos
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се